اخرین مطالب, جابرنجی حصیری

خرید جابرنجی حصیری با کیفیت و قیمت ارزان

خرید جابرنجی حصیری با کیفیت

خرید جابرنجی حصیری با کیفیت از فروشگاه اینترنتی ظریف ساز با قیمت ارزان

هنرمندان جنوب کشور در بافت جابرنجی حصیری بی‌نظیرند. آن‌ها این محصول را در انواع و اقسام مختلفی می‌بافند. نی مرداب و برگ درختان خرما مواد اولیه بافت جابرنجی حصیری می‌باشند. برای خرید این محصول نیازی نیست به جنوب کشور سفر کنید. شما در هر کجای ایران که باشید می‌توانید از فروشگاه اینترنتی ظریف ساز اقدام به خرید جابرنجی حصیری با کیفیت کنید.

بررسی‌ها نشان می‌دهد نه تنها نی مرداب و الیاف درختان خرما بلکه گیاه خودرو دیگری به نام « کرتک » که دارای ساقه‌های بلند و کشیده است؛ جهت بافت جابرنجی حصیری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیاه در باتلاق؛ حاشیه رودخانه‌ها؛ نهرها و ….. می‌روید. کرتک از استحکام کششی زیادی برخوردار می‌باشد و هرگز آفت نمی‌زند. به همین دلیل جابرنجی که با این گیاه بافته می‌شود بسیار باکیفیت و مقاوم است. برای بافت جابرنجی حصیری که مدل آن مارپیچ است از گیاه کرتک استفاده می‌شود.

خرید جابرنجی حصیری با کیفیت

انواع جابرنجی حصیری

تنوع در شکل؛ اندازه؛ مدل و طرح جابرنجی حصیری بسیار فراوان است که برای آشنایی شما به توضیح مشخصات تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم.

جابرنجی حصیری خمره‌ای

یک نمونه از مدل‌های این محصول شکل خمره‌ای جابرنجی می‌باشد. این محصول به راحتی در گوشه آشپزخانه یا بر روی کابینت جا می‌گیرد. این جابرنجی دارای درب صاف می‌باشد. شما می‌توانید بر روی درب آن بقیه وسایل خود را قرار دهید. ظرفیت این محصول به اندازه‌ای هست که شما بتوانید پانزده کیلو برنج را درون آن ریخته و درب آن را به راحتی ببندید. شما با مراجعه به وبسایت zarifsaz.com می‌توانید انواع آن را مشاهده و جابرنجی حصیری مورد نظر خود را سفارش دهید.

جابرنجی حصیری استوانه‌ای

همان‌طور که از اسم جابرنجی مشخص است؛ این محصول به شکل استوانه‌ای در اندازه‌ و طرح‌های مختلفی بافته می‌شود. این محصول بسیار محکم و مقاوم است. جابرنجی حصیری دارای منافذ ریزی است. همین منافذ سبب جریان هوا به داخل جابرنجی می‌شوند و از خراب شدن برنج جلوگیری می‌کنند. جریان هوا در جابرنجی حصیری مانع از زدن شته و آفت به برنج می‌گردد. اگر قصد خرید اینترنتی جابرنجی حصیری استوانه‌ای دارید؛ بهترین روش مراجعه به وبسایت zarifsaz.com می‌باشد. فروشگاه ظریف ساز؛ فروش اینترنتی و فروش عمده انواع جابرنجی حصیری را در برنامه خود دارد.

جابرنجی حصیری با کیفیتجابرنجی حصیری ساده

این نوع جابرنجی دارای طرح ساده می‌باشد. طرح ساده نه تنها جهت بافت جابرنجی حصیری بلکه برای بافت انواع جاقاشقی؛ بافت سبد حصیری؛ بافت حصیر و …. صورت می‌گیرد. این محصول با برگ درختان خرما بافته می‌شود. بسیار مقاوم و دارای کاربرد فراوانی می‌باشد. از جابرنجی حصیری می‌توان به عنوان سبد اسباب بازی کودک؛ جهت نگهداری مواد خوراکی و لباس؛ دکور منزل؛ گلدان تزئینی و …. مورد استفاده قرار داد. عرضه مستقیم این محصول از فروشگاه اینترنتی ظریف ساز کمک می‌کند شما بتوانید به خرید جابرنجی حصیری با کیفیت و ارزان قیمت دسترسی یابید.

خرید جابرنجی حصیری با کیفیت و روش نگهداری از آن  

این محصول دارای استحکام خاصی می‌باشد. بنابراین اگر می‌خواهید این محصول ماندگاری و طول عمر بالایی داشته باشد؛ بهتر است آن را در جای درستی قرار دهید و از جابجا کردن آن بپرهیزید. در صورتی‌که جابرنجی حصیری کثیف شد برای تمیز کردن آن می‌توانید از یک دستمال و کمی آب استفاده کنید. اگر قصد شستن جابرنجی حصیری را دارید حتما بعد از شستن؛ آن را در آفتاب قرار دهید تا کاملا خشک شود. سپس برنج در داخل جابرنجی بریزید.

اگر قصد خرید عمده این محصول را دارید؛ فروشگاه اینترنتی ظریف ساز با انواع جابرنجی حصیری با دوام؛ مقاوم؛ زیبا؛ ارزان قیمت و …. در خدمت شما می‌باشد. خرید جابرنجی حصیری با کیفیت از این فروشگاه بسیار راحت و آسان است. خرید اینترنتی این محصول مانع از هدر رفتن انرژی؛ وقت و هزینه شما می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *